MÖBLER / Bord / Slagbord 10201371
nr 1020 1371
Slagbord
Mahogny, längd: 20 + 2x55, djup: 80 cm, höjd: 72 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 22 februari 2016
kl 18:38:47
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)